• Producent - Akumulatorki VARTA

Akumulatorki Varta

Baterie wielokrotnego użycia, czyli akumulatorki to popularne, ekonomiczne, jak również ekologiczne rozwiązanie, jeśli często korzystasz z urządzeń zasilanych bezprzewodowo. Dzięki możliwości wielokrotnego ładowania są one przyjazne środowisku i o wiele bardziej wytrzymałe niż jednorazowe odpowiedniki. W naszej ofercie znajdziesz tanie, gotowe do użycia baterie wielorazowe Varta w dwóch rozmiarach AA oraz AAA.

Dlaczego akumulatorki Varta są tak wyjątkowe?

Oferowane przez nas akumulatorki Varta są wstępnie naładowane. Dzięki temu możesz je wykorzystać od razu po wyjęciu z blistra. Ich maksymalna dostępna na rynku pojemność to aż 1000 mAh. Co więcej – ogniwa Varta mają niski poziom samorozładowania – w przypadku baterii AAA ładunek nieużywanego akumulatorka wynosi po 24 miesiącach nadal 70%, a przypadku baterii AA – aż 75% po roku. Oba modele pasują do standardowych ładowarek NiMH.

Nowoczesne akumulatorki Varta AA bez efektu pamięci

Czy pamiętasz, ile razy zdarzyło Ci się podłączyć akumulatorki na kilka minut, żeby tylko je podładować? W przypadku starszych modeli takie działanie skracało znacząco żywotność baterii. Wszystko przez efekt pamięci sprawiający, że nie do końca rozładowane ogniwo może w kolejnych cyklach użytkowania wymagać szybszego użycia ładowarki niż zazwyczaj. W przypadku oferowanych akumulatorków Varta AA oraz AAA taki problem nie występuje.

Do czego możesz wykorzystać akumulatorki Varta?

W zależności od modelu ogniw możesz używać ich we wszystkich sprzętach RTV lub małego AGD. Wariant AAA świetnie sprawdzi się w myszkach bezprzewodowych, klawiaturach, czy dziecięcych zabawkach. Wersja AA natomiast będzie doskonała do aparatów, szczoteczek elektrycznych i latarek. Stosując akumulatorki Varta, pomagasz chronić środowisko, a także oszczędzasz pieniądze – jedno ogniwo może być ładowane nawet 1000 razy, a kosztuje tyle, co zwykła, dobrej jakości bateria.

Zamów akumulatorki Varta u zaufanego dystrybutora

AkuAkcesoria to sprawdzony sklep, w którym znajdziesz najwyższej jakości akumulatorki Varta. Oferujemy tylko nowe, oryginalne produkty, dzięki czemu masz pewność ich wydajności oraz niezawodności działania. Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco – od poniedziałku do piątku. W przypadku wątpliwości lub pytań – serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem obsługi. Nie czekaj – już dziś oszczędzaj pieniądze i chroń środowisko dzięki nowoczesnym akumulatorkom Varta.

  • FAQ