• Akumulatorki 21700

Akumulatory 21700

Akumulatory 21700 najczęściej mają pojemność 3700-5500 mAh, jednak popularne oraz najchętniej wybierane mieszczą się w widełkach 4000-5000 mAh. Stosuje się je między innymi w urządzeniach wymagających zwiększonego poboru energii, takich jak elektronarzędzia, ale również używane są w latarkach, e-papierosach, zabawkach interaktywnych czy laptopach. Czas ładowania baterii zależy od specyfikacji konkretnego modelu. Warto zapoznać się z kartą charakterystyki zakupionego akumulatora.

Akumulatory 21700 – 4000 mAh i 5000 mAh

Kupując baterie, warto zwrócić uwagę na poziom ich bezpieczeństwa. Niektóre marki stawiają przede wszystkim na ten parametr oraz na wydajność w trakcie użytkowania. Zastosowana technologia, wbudowany termistor PTC oraz innowacyjna budowa zapobiegają skokom wysokich prądów i zwiększają odporność na wysoką temperaturę. Niklowane stalowe łącza są odporne na uderzenia, dzięki czemu produkt wykazuje większą żywotność w trakcie upadku. W naszej ofercie akumulatorów 21700 znajdziesz modele Nitecore o pojemności 4000 mAh, 5000 mAh, a także wersję baterii 5000 mAh z możliwością bezpośredniego ładowania z gniazdka za pomocą portu mikro USB.

Akumulator 21700 w roli powerbanka? Czemu nie!

Biorąc pod uwagę komfort użytkowników swoich produktów, producenci akumulatorów starają się, by ich urządzenia były jak najbardziej funkcjonalne. Zmieniające się potrzeby klientów wymagają innowacyjności w stosowanych technologiach. W ofercie sklepu mamy najprawdopodobniej najmniejszy i najlżejszy powerbank o pojemności 5100 mAh, jaki do tej pory wszedł na rynek – akumulator AceBeam IMR21700 z możliwością ładowania przez port USB. Wybierając produkt wielofunkcyjny, warto skupić się również na informacjach dotyczących bezpieczeństwa w trakcie używania.

Ogniwa wysokoprądowe wśród akumulatorów 21700

Kolejnym mniej oczywistym rodzajem akumulatorów 21700 są te, które służą do zasilania urządzeń o wysokim poborze mocy, zarówno podczas użytkowania domowego, jak i profesjonalnego. Wiertarka udarowa, klucz udarowy, a także wiele innych elektronarzędzi, to sprzęty, które potrzebują wysokiego zasilania przy jednoczesnej średniej wydajności. W takich wypadkach najlepiej sprawdzają się takie baterie, jak na przykład Samsung INR 21700-40T o pojemności 4000 mAh, dostępny w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, a w przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  • FAQ