• Producent - Akumulatory i ładowarki Efest

Akumulatory Efest

Możliwości technologiczne sprawiły, że nie musimy już kupować jednorazowych baterii, które po zużyciu lądują w śmietniku. Dziś możemy swobodnie korzystać z akumulatorów, a gdy energia zostanie wyczerpana, wystarczy umieścić je w ładowarce i podłączyć do gniazdka. Bajecznie proste, ekologiczne, a przy tym oszczędne — sprawdź, jakie propozycje firmy Efest przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym!

Akumulatory do różnych zastosowań

Efest w swojej gamie produktów ma praktyczne akumulatory o różnych parametrach, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne dopasowanie baterii do urządzeń, jakie chcemy nimi zasilać. Polecamy między innymi model IMR 16500 (900 mAh 3,6V - 3,7V Li-ion), czyli akumulator litowo-jonowy, który dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej oraz małemu poziomowi samorozładowania świetnie nadaje się do dostarczania energii do diod ledowych czy akcesoriów modelarskich. Jeśli szukasz czegoś bardziej wydajnego, co pozwoli Ci swobodnie korzystać z latarek czy aparatów fotograficznych, sprawdź Efest Purple IMR 26500 (3000 mAh 3,6V - 3,7V Li-ion). Ten rzadki akumulator stanowi świetny zamiennik oryginalnych akumulatorów do Gimbala. Ceniony jest za bezpieczeństwo i kompatybilność z większością modeli stabilizatorów do aparatu.

Dlaczego warto wybierać akumulatory Efest?

Wykorzystywanie akumulatorów marki Efest w dłuższej perspektywie jest dużo bardziej oszczędne od stosowania jednorazówek, bo zakupu dokonujesz tylko raz, a następnie wystarczy je naładować, by dalej cieszyć się sprawnością urządzeń zasilanych bateriami. Szukasz potężnego ogniwa przeznaczonego na przykład do latarek? Sprawdź Efest IMR 14500 V1 (700 mAh 3,7V Li-ion) — to akumulator, w którym nie dochodzi do reakcji manganu z litem, dzięki czemu komórki charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Efest: ładowarka do akumulatorów

W zależności od tego, jakich akumulatorów używasz do poszczególnych urządzeń, warto wybrać odpowiednią ładowarkę, która zapewni szybkie ładowanie, a także szereg innych funkcji. Efest LUC V4 Elite wyposażona jest w 4 oddzielne gniazda ładowania, wyświetlacz informujący o postępie, funkcję power banku oraz automatyczne zatrzymanie po zakończeniu ładowania. W naszym sklepie zaopatrzysz się również w inne produkty Efest, czyli np. adapter samochodowy, pojemniki na baterie i rurki termokurczliwe. Zapraszamy!

  • FAQ