• Molicel INR 18650 - M35A 3500mAh 10A 3,6V - 3,7V Li-ion
Symbol: 100833
Opcjonalnie - blaszki do lutowania
Opcjonalnie - podniesiony Plus
25.69
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.48
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 10.48
InPost Paczkomaty 10.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
InPost Paczkomaty Pobranie 14
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
InPost Kurier 14.6
DPD Kurier 16.3
InPost Kurier Pobranie 16.5
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 16.5
DPD Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 80 szt.
Waga 0.05 kg
EAN 4260356810944
Przyzwoita pojemność i doskonały poziom napięcia podczas rozładowywania sprawiają, że Molicel M35A jest bardzo dobrym akumulatorem do wielu zastosowań mobilnych. Dobry poziom napięcia przy wyższych obciążeniach niesie za sobą wiele korzyści, szczególnie w przypadku napędów elektrycznych, takich jak rowery elektryczne, skutery, hoverboardy itp. Może być stosowany w e-papierosach o mocy do 40W.
Dzięki INR18650-M35A Molicel udowadnia swoją kompetencję i wyższość.
Dane techniczne Molicel INR18650-M35A
Pojemność
3500mAh 12,5 Wh
Minimalna pojemność
3350mAh 11,9 Wh
Napięcie nominalne
3,6V - 3,7V
Napięcie końcowe ładowania
4,2V ± 0,05
Napięcie końca rozładowania
2,5V
Max. prąd rozładowania (stały)
10A (10000mA)
Max. prąd ładowania
1,7A (1700mA)
Elektronika zabezpieczająca PCB / BMS
brak (niezabezpieczony)
Biegun dodatni
płaski
Średnica
18,45 mm ± 0,15 mm
Wysokość
65,0 mm ± 0,2 mm
Waga
47g ± 1g
Metoda ładowania
CC-CV
Porównania, krzywe rozładowania i przebiegi testowe:
Arkusze danych dla Molicel INR18650-M35A:
INR18650-M35A  (arkusz danych)
IEC   (62133) (międzynarodowa organizacja normalizacyjna)
ONZ  (UN38.3)
UL ( firma certyfikująca bezpieczeństwo)
SDS (karta charakterystyki)
Instrukcje bezpieczeństwa:
Ogniwa litowe mogą być eksploatowane tylko z elektroniką ochronną!
Należy pamiętać, że ogniwa litowe mogą być używane wyłącznie przez upoważnione osoby.
Niewłaściwe obchodzenie się lub zwarcie może doprowadzić do pożaru lub wybuchu.
Inne funkcje:
Akumulatory litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają żadnemu efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się dużą gęstością energii.
*Inne opcje:
Bez dodatków: ogniwo akumulatorowe bez opcji jak na zdjęciu głównym.
Podwyższony biegun dodatni: Przycisk (guzik) przyspawany do bieguna dodatniego za pomocą specjalnego procesu spawania podnosi płaski biegun dodatni o około 2 mm, podobnie jak na przykład w zwykłej bateriir (za dodatkową opłatą)
Zakres dostawy:
1x Molicel INR18650-M35A - 3500mAh, ogniwo litowo-jonowe
Prąd ładowania normalny (zalecany)
0.xx - 1.7A (1A)
Maks
do 1,7A
Temperatura podczas ładowania
0°C - 60°C
Zakres temperatury pracy
-40°C - 60°C