• Molicel INR 21700-P45B Akumulator 4500mAh 45A 3,6V - 3,7V Li-ion
Symbol: 100852
Opcjonalnie - blaszki do lutowania
Opcjonalnie - podniesiony Plus
30.40
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.48
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 10.48
InPost Paczkomaty 10.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
InPost Paczkomaty Pobranie 14
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
InPost Kurier 14.6
DPD Kurier 16.3
InPost Kurier Pobranie 16.5
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 16.5
DPD Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 216 szt.
Waga 0.07 kg
EAN 4260356812894
Wysokoprądowe ogniwo Molicel 21700 o pojemności 4500mAh i stałym obciążeniu do 45A
To wysokoprądowe ogniwo może być używane przy stałym obciążeniu 45A.
Pobór prądu do impulsu 90A jest realistyczny dla ogniwa.
Dane techniczne Molicel INR21700-P45B
Pojemność
4500mAh
Minimalna pojemność
4350mAh
Napięcie nominalne
3,6V - 3,7V
Napięcie końca ładowania
4,2V ± 0,05
Napięcie końca rozładowania
2,5V
Max. prąd rozładowania (stały)
45A
Max. prąd ładowania
9A
Max. prąd rozładowania (impuls)
około 90A
Elektronika zabezpieczająca BMS
brak
Biegun dodatni
płaski
Średnica
21,40 mm ± 0,15 mm
Wysokość
70,00 mm ± 0,15 mm
Waga
70g±1g
Procedura ładowania
C.C. CV
Porównania, krzywe rozładowania i przebiegi testowe:
Oficjalny raport z testów (PDF)
Karty katalogowe Molicel INR21700-P45B:
INR21700-P45B (karta katalogowa)
IEC(62133) (międzynarodowa organizacja normalizacyjna)
ONZ(UN38.3)
UL (firma certyfikująca bezpieczeństwo)
SDS (karta charakterystyki)
Instrukcje bezpieczeństwa:
Ogniwa litowe mogą być eksploatowane wyłącznie z elektroniką ochronną!
Niewłaściwa obsługa lub zwarcie może spowodować pożar lub wybuch.
Informacje o oznaczeniach na produkcie:
 Inne właściwości:
Baterie litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się dużą gęstością energii.
*Inne opcje:
Bez dodatków: ogniwo akumulatorowe bez opcji jak na zdjęciu głównym.
Podwyższony biegun dodatni: Przycisk (guzik) przyspawany do bieguna dodatniego za pomocą specjalnego procesu spawania podnosi płaski biegun dodatni o około 2 mm, podobnie jak na przykład w zwykłej bateriir (za dodatkową opłatą)
Zakres dostawy:
1x Molicel INR21700-P45B - 4500mAh, akumulator litowo-jonowy
Uwagi dotyczące użytkowania i dystrybucji.
Ogniwa przemysłowe przeznaczone są do dalszej obróbki.
Normalny prąd ładowania
0,xx - 2,6 A
Maksymalny prąd ładowania
do 9A
Temperatura podczas ładowania
0°C - 60°C
Zakres temperatury pracy
-40℃-60℃
Poradnik:
Do ładowania akumulatorów litowo-jonowych wymagana jest specjalna ładowarka, która ładuje akumulatory za pomocą specjalnego procesu ładowania. (CCCV = stały prąd, stałe napięcie.) Akumulatory nie mogą być ładowane powyżej napięcia 4,2V, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pożaru i wybuchu. Korzystne jest ładowanie akumulatorów tylko do ok. 4,1V, ponieważ znacznie zwiększa to żywotność i liczbę cykli ładowania (być może nawet podwojenie). Do ładowania można używać wyłącznie ładowarek do ogniw litowo-jonowych. Jednak tanie ładowarki często mają tę wadę, że nie wyłączają się bezpiecznie po zakończeniu procesu ładowania, ale zamiast tego nadal ładują akumulatory małym prądem, co może być niebezpieczne. Ponadto baterie i akumulatory nie należą do odpadów domowych! Należy je wyrzucać zgodnie z prawem, w miejskich punktach zbiórki do [przeważnie zielonych] pojemników.