• Molicel INR 18650 - P28A 2800mAh 3,6V - 3,7V Li-ion
Symbol: 100662
Opcjonalnie - podniesiony Plus
30.55
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.48
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 10.48
InPost Paczkomaty 10.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
InPost Paczkomaty Pobranie 14
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
InPost Kurier 14.6
DPD Kurier 16.3
InPost Kurier Pobranie 16.5
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 16.5
DPD Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 261 szt.
Waga 0.05 kg
EAN 4260356810173
INR18650-P28A to najlepszy wybór obok INR18650-P26A dla obciążenia prądowego do 35A (stałego) lub 130W na ogniwo. Połączenie prądu znamionowego i pojemności sprawia, że ogniwo o doskonałych parametrach jest najlepszym wyborem 18650 dla średniego do wysokiego zużycia energii w dowolnym urządzeniu.
Przekonująco bezpieczny. Molicel INR18650-P28A o prądzie rozładowania do 35A.
To wysokoprądowe ogniwo może być używane ze stałym obciążeniem 35A z monitorowaniem temperatury do 80°C.
Pobór prądu do 70A w impulsie jest realistyczny w przypadku tego ogniwa.
Dane techniczne Molicel INR18650-P28A
Pojemność
2800mAh 10,3Wh
Minimalna pojemność
2600mAh 9.56Wh
Napięcie nominalne
3,6V - 3,7V
Napięcie końca ładowania
4,2V ± 0,05
Napięcie końca rozładowania
2,5V
max. prąd rozładowania (stały)
35A z wyłączeniem przy 80°
max. prąd rozładowania (stały)
25A bez wyłączania
max. prąd rozładowania (impuls)
około 70A
Elektronika zabezpieczająca PCB/BMS
nie
Biegun dodatni
płaski
Biegun dodatni
podwyższony (opcjonalnie za dopłatą)
Średnica
18,45 mm ± 0,15 mm
Długość
65 mm ± 0,2 mm
Wysokość (z podniesionym biegunem dodatnim)
ok. 67 mm (opcjonalnie za dopłatą)
Waga
48g ± 1g
Procedura ładowania
CC CV
Porównania, krzywe rozładowania i przebieg testu:
https://www.e-cigarette-forum.com "Dla mnie P26A i P28A to najlepszy wybór około 18650, dla prądu rozładowania do 25 A lub 75 W na ogniwo. "Przegląd P28A z 2021 roku "Mooch” pożegnał się słowamiTo niesamowite ogniwo”
Karty danych dla Molicel INR18650-P28A:
INR18650-P28A (arkusz danych)
IEC (62133) (międzynarodowa organizacja normalizacyjna)
ONZ (UN38.3)
UL (firma certyfikująca bezpieczeństwo)
SDS (Karta Charakterystyki)
Informacje o oznaczeniach na produkcie:
Instrukcje bezpieczeństwa:
Ogniwa litowe mogą być eksploatowane tylko z elektroniką ochronną!
Nieprawidłowa obsługa lub zwarcie może spowodować pożar lub wybuch.
Inne właściwości:
Akumulatory litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają żadnemu efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się dużą gęstością energii.
Zakres dostawy:
1x Molicel INR18650-P28A - 2800mAh, akumulator litowo-jonowy.
*Więcej opcji:
Brak wyboru: ogniwo bez opcji jak na zdjęciu głównym.
Podniesiony
 biegun dodatni: Przycisk przyspawany do bieguna dodatniego w specjalnym procesie spawania podnosi płaski biegun dodatni o ok. 2 mm, podobnie jak na przykład w przypadku zwykłej baterii (obowiązuje dopłata)
Uwagi dotyczące użytkowania i dystrybucji.
Prąd ładowania normalny
0.xx - 2.8A
Maksymalny prąd ładowania
do 6A
Temperatura podczas ładowania
0°C - 60°C
Zakres temperatury pracy
-40℃ -60℃
Poradnik:
Do ładowania akumulatorów litowo-jonowych wymagana jest specjalna ładowarka, która ładuje akumulatory za pomocą specjalnego procesu ładowania. (CCCV = stały prąd, stałe napięcie.) Akumulatory nie mogą być ładowane powyżej napięcia 4,2V, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pożaru i wybuchu. Korzystne jest ładowanie akumulatorów tylko do ok. 4,1V, ponieważ znacznie zwiększa to żywotność i liczbę cykli ładowania (być może nawet podwojenie). Do ładowania można używać wyłącznie ładowarek do ogniw litowo-jonowych. Jednak tanie ładowarki często mają tę wadę, że nie wyłączają się bezpiecznie po zakończeniu procesu ładowania, ale zamiast tego nadal ładują akumulatory małym prądem, co może być niebezpieczne. Ponadto baterie i akumulatory nie należą do odpadów domowych! Należy je wyrzucać zgodnie z prawem, w miejskich punktach zbiórki do [przeważnie zielonych] pojemników.