• Panasonic Akumulator NCR18500A 2040mAh 3,6V - 3,7V Li-ion
Symbol: 100515
27.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.48
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 10.48
InPost Paczkomaty 10.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
InPost Paczkomaty Pobranie 14
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
InPost Kurier 14.6
DPD Kurier 16.3
InPost Kurier Pobranie 16.5
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 16.5
DPD Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 165 szt.
Waga 0.04 kg
EAN 4260356812801
Informacje o produkcie „Panasonic NCR18500A 2040mAh 3,6V - 3,7V”
Panasonic NCR18500A
Pojemność
2040 mAh
Min. Pojemność
1900mAh
Napięcie znamionowe
3,6V - 3,7V
Końcowe napięcie ładowania
4,2V
Max. Prąd rozładowania
2C / 3,88A
Końcowe napięcie rozładowania
2,5V
Ochrona
brak (niezabezpieczony)
Biegun dodatni
płaski
Chemia
LiNiCoAl
Średnica
18,6 mm ± 0,1 mm
Wysokość
50,2 mm ± 0,15 mm
Waga
33 g ± 1 g
Proces ładowania
CC-CV
Dane techniczne
PDF
Informacje o oznaczeniach na produkcie:
Pojemność jaka jest podana na akumulatorku, jest to minimalna wartość która jest podana w opisie.
⚠️ WAŻNE!
Nie stosować w sprzęcie bez odpowiedniego układu zabezpieczającego!
Inne funkcje:
Ogniwa litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się wysoką gęstością energii.
Dane techniczne „Panasonic NCR18500A 2040mAh 3,6V - 3,7V”
Prąd ładowania maks.
0, xxx - 1430 mA
Prąd ładowania (zalecane)
0, xxx - 500mA