• Samsung Akumulator INR18650-25R 2500 mAh 3,6 V - 3,7 V Li-ion
Symbol: 100657
Opcjonalnie - blaszki do lutowania
Opcjonalnie - podniesiony Plus
20.82
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.48
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 10.48
InPost Paczkomaty 10.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
InPost Paczkomaty Pobranie 14
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
InPost Kurier 14.6
DPD Kurier 16.3
InPost Kurier Pobranie 16.5
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 16.5
DPD Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 162 szt.
Waga 0.05 kg
EAN 4260356810159
Informacje o produkcie „Samsung INR18650-25R 2500mAh 3,6V - 3,7V bez zabezpieczenia”
Samsung INR18650-25R Ogniwo do elektronarzędzi
Pojemność nominalna 0,2 C.
2500mAh
Min. Pojemność
2460mAh
Napięcie znamionowe
3,6V - 3,7V
Napięcie ładowania
4,2V ± 0,05V
Napięcie rozładowania
2.5V
Maksymalny stały prąd rozładowania
20A
Maksymalny impuls rozładowania (<1 sek.)
100A
Obwód ochronny (BMS)
niedostępny
Skład chemiczny
LiNiMnCoO2
Biegun dodatni
płaski
Średnica
18,3 mm ± 0,1 mm
Wysokość
64,85 mm ± 0,15 mm
Waga
45 g ± 1 g
Sposób ładowania
CC-CV
Karta katalogowa
Samsung INR18650-25R
Testy wprowadzenie
Samsung INR18650-25R
Test porównawczy
Dampfakkus
Bezpieczeństwo:
Ogniwo nie posiada elektronicznego zabezpieczenia przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem
Ogniwa litowe mogą być zasilane wyłącznie elektroniką ochronną!
Należy pamiętać że ogniwa litowe mogą być używane wyłącznie przez wykfalifikowane osoby.
Nieprawidłowe obchodzenie się lub zwarcie może spowodować pożar lub wybuch.
Ogniwa litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się wysoką gęstością energii.
Dane techniczne „Samsung INR18650-25R 2500mAh 3,6V - 3,7V
Prąd ładowania i czas ładowania (wolny)
0.5A / 7h
Maksymalny prąd ładowania i czas ładowania (szybki)
4A / 1h
Zalecany prąd ładowania
1,25 / 3H
Zakres temperatury podczas ładowania
0°C - 50°C
Zakres temperatury pracy
-20°C - 75°C