• Sony / Murata Akumulator US18650VTC6 - 3120mAh, 3.6V - 3.7V Li-ion
Symbol: 100680
23.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.48
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 10.48
InPost Paczkomaty 10.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
InPost Paczkomaty Pobranie 14
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
InPost Kurier 14.6
DPD Kurier 16.3
InPost Kurier Pobranie 16.5
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 16.5
DPD Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 109 szt.
Waga 0.047 kg
EAN 4260356811958
Murata / Sony Konion US18650VTC6 - 3120mAh, 3.6V - 3.7V”
Wysokiej jakości ogniwo wysokoprądowe opracowane przez Sony z imponującymi danymi dotyczącymi wydajności. Ze względu na wysoką pojemność i wysoką moc wyjściową użycie VTC6 firmy Sony jest możliwe prawie we wszystkich obszarach. Szczególnie godne uwagi obszary zastosowania: elektronarzędzia, takie jak wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, wkrętarki i różne obszary przemysłowe. Zastosowanie w rowerach elektrycznych, uchwytach akumulatorów, modelarstwie itp. Byłoby również możliwe bez żadnych problemów. Jednak ogniwo Sony osiąga dobre i bezpieczne wartości prądu rozładowania do 20A.
Sony Konion US18650 VTC6 prąd rozładowania do 30A
Pisania pojemność
3120mAh
Min. Pojemność
3000mAh
Napięcie znamionowe
3,6V - 3,7V
Napięcie ładowania
4,2V ± 0,05V
Napięcie rozładowania
2.0V
Zalecany prąd ładowania
0, xx - 3A
Maksymalny prąd ładowania
0, xx - 5A
Max. Obciążenie z monitorowaniem temperatury do 80°C
30A
Max. Obciążenie bez monitorowania temperatury
15A
Obwód ochronny na płytce drukowanej
brak (niezabezpieczony)
Biegun dodatni
płaski
Średnica
18,35 mm ± 0,15 mm
Wysokość
65,0 mm ± 0,2 mm
Waga
46,6g. ± 1,2g.
Sposób ładowania
CC-CV
Wyniki testów
Recenzje Testy
Bezpieczeństwo:
Ogniwa litowe mogą być zasilane wyłącznie elektroniką ochronną!
Należy pamiętać, że ogniwa litowe mogą być używane wyłącznie przez autoryzowanych specjalistów.
Niewłaściwe obchodzenie się lub zwarcie może doprowadzić do pożaru lub wybuchu.
Inne funkcje:
Ogniwa litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się wysoką gęstością energii.
Dane techniczne „Murata / Sony Konion US18650VTC6 - 3120mAh, 3,6V - 3,7V
Prąd ładowania Normalny / czas ładowania
3A / 2.5h
max. Prąd ładowania / czas ładowania
6A / 2h
Oszczędzający prąd prąd ładowania
0, xx - 2A
Temperatura podczas ładowania
0°C - 45°C
Zakres temperatury pracy
-20°C - 60°C
Poradnik:
Do ładowania akumulatorów litowo-jonowych wymagana jest specjalna ładowarka, która ładuje akumulatory za pomocą specjalnego procesu ładowania. (CCCV = stały prąd, stałe napięcie.) Akumulatory nie mogą być ładowane powyżej napięcia 4,2V, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pożaru i wybuchu. Korzystne jest ładowanie akumulatorów tylko do ok. 4,1V, ponieważ znacznie zwiększa to żywotność i liczbę cykli ładowania (być może nawet podwojenie). Do ładowania można używać wyłącznie ładowarek do ogniw litowo-jonowych. Jednak tanie ładowarki często mają tę wadę, że nie wyłączają się bezpiecznie po zakończeniu procesu ładowania, ale zamiast tego nadal ładują akumulatory małym prądem, co może być niebezpieczne. Ponadto baterie i akumulatory nie należą do odpadów domowych! Należy je wyrzucać zgodnie z prawem, w miejskich punktach zbiórki do [przeważnie zielonych] pojemników.