• Samsung Akumulator INR18650-25R 2500mAh 3,6V - 3,7V z blaszkami
Symbol: 1006571
23.82
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10.48
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Orlen Paczka 10.48
InPost Paczkomaty 10.99
Odbiór w punkcie Poczty 11
DPD PICKUP odbiór w punkcie/automacie paczkowym/Żabka 11.65
InPost Paczkomaty Pobranie 14
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 14.6
InPost Kurier 14.6
DPD Kurier 16.3
InPost Kurier Pobranie 16.5
Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 Pobranie 16.5
DPD Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 139 szt.
Waga 0.05 kg
EAN 4260356812733
Informacje o produkcie „Samsung INR18650-25R 2500mAh 3,6V - 3,7V + blaszki do lutowania układ U lub Z na życzenie"
Samsung INR18650-25R + (blaszki układ U lub Z)
Pojemność nominalna 0,2 C.
2500mAh
Min. Pojemność
2460mAh
Napięcie znamionowe
3,6V - 3,7V
Napięcie ładowania
4,2V ± 0,05V
Napięcie rozładowania
2.5V
Maksymalny stały prąd rozładowania
20A
Maksymalny impuls rozładowania (<1 sek.)
100A
Obwód ochronny (BMS)
niedostępne
Skład chemiczny
LiNiMnCoO2
Biegun dodatni
płaski (blaszki)
Średnica
18,3 mm ± 0,1 mm
Wysokość
64,85 mm ± 0,15 mm
Waga
45g ± 1g
Sposób ładowania
CC-CV
Karta katalogowa
Samsung INR18650-25R
Testy wprowadzenie
Samsung INR18650-25R
Test porównawczy
Dampfakkus
Bezpieczeństwo:
Ogniwo nie posiada elektronicznego zabezpieczenia przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem
Ogniwa litowe mogą być zasilane wyłącznie elektroniką ochronną !
Należy pamiętać że ogniwa litowe mogą być używane wyłącznie przez wykfalifikowane osoby.
Nieprawidłowe obchodzenie się lub zwarcie może spowodować pożar lub wybuch.
Ogniwa litowo-jonowe są stabilne termicznie i nie podlegają efektowi pamięci.
Działają na bazie litu i charakteryzują się wysoką gęstością energii.
Dane techniczne „Samsung INR18650-25R 2500mAh 3,6V – 3,7V + blaszki do lutowania U lub Z
Prąd ładowania i czas ładowania (wolny)
0.5A / 7h
Maksymalny prąd ładowania i czas ładowania (szybki)
4A / 1h
Zalecany prąd ładowania
1,25 / 3H
Temperatura podczas ładowania
0°C - 50°C
Zakres temperatury pracy
-20°C - 75°C